Eagerly

We hebben zo veel te vertellen...

Nieuw: Stories op Eagerly WordPress Dashboard

Nieuw: Stories op Eagerly WordPress Dashboard
030 785 3179info@eagerly.nl

Nieuw op je dashboard

We zitten niet stil bij Eagerly; elke dag ontdekken we nieuwe mogelijkheden, maken we uitgesproken digitale ervaringen, lossen we problemen op en adviseren we over nieuwe ontwikkelingen. Op onze socials vertellen we daar al veel over, maar het werd hoog tijd om dit ook op het WordPress dashboard met je te delen.

Mooie verhalen

Wij zijn goed in moeilijke dingen doen, met verschillende disciplines (bloedgroepen) werken we aan resultaat voor een keur aan opdrachtgevers, met allemaal hun eigen dynamiek en ambities. Afgelopen jaar zijn we begonnen om veel van die verhalen te vertellen via sociale media, maar daar moet je maar net zin en tijd voor hebben. Graag delen we die leuke inspirerende buzz ook met onze opdrachtgevers, nu heel simpel, via Stories in je WordPress Dashboard.

Wil je nog gerichter geïnformeerd worden, volg ons dan op LinkedIn, Insta of via onze nieuwsbrief (aanmelden kan hieronder).